BlueWave Marketing
BlueWave bereikt uw doelpubliek, waar en wanneer u dat wil. BlueWave is een Wi-Fi Telecom Operator die gespecialiseerd is in Wi-Fi hardware, software, applicaties, advertising en marketing op maat. Via het BlueWave Wi-Fi platform kunt u meetbaar communiceren met mobieltjes en tablets in uw zaak, buiten uw zaak of op interessante locaties. BlueWave is compatibel met meer dan 95 procent van alle toestellen die in 2014 over de toonbank gingen. Met onze wifi-hotspot biedt u bezoekers en passanten gratis performant draadloos internet aan. In ruil bekijken de gebruikers uw boodschap of schrijven ze zich in voor uw nieuwsbrief. Uw boodschap kan bestaan uit informatie, aanbiedingen, kortingen, filmpjes, een virtuele tour, GPS instructies, Facebook en Twitter koppeling, enz. BlueWave geeft u bovendien analytische inzichten in de gebruiken van uw bezoekers en passanten.
No review yetBe the first to write one
This profile is not managed by the agency owner. You are the owner? Claim this agency
Services
4 services offered by BlueWave Marketing
Description MOBILE ADVERTISING Indoor Dubbel voordeel met BlueWave Marketing Indoor! In ruil voor gratis wifi bekijken uw bezoekers eerst uw informatieve of commerciële boodschap. U krijgt diepgaande inzichten in het gedrag van klanten of bezoekers op uw locatie. Outdoor Bereik uw passanten rechtstreeks op hun mobieltje of tablet met onze outdoor toestellen. Onze bereik gaat van 150m tot +15km. BlueWave Locaties U wenst uw boodschap te verspreiden, maar u heeft zelf geen interessante locatie? BlueWave heeft op tal van commercieel interessante locaties zendstations in eigen beheer waar u kan adverteren. Bekijk onze locaties.Skills in Online Advertising (1) Mobile Advertising
Learn more about Online AdvertisingDescription No description provided for this service.
Skills in Social Media (2) Twitter AdvertisingTwitter Strategy
Learn more about Social MediaDescription No description provided for this service.
Learn more about AdvertisingDescription No description provided for this service.
Learn more about Marketing
Team
8 members in BlueWave Marketing's team
Reviews
No review for BlueWave Marketing yet
Worked with BlueWave Marketing?
Share your experience with us.
Write a review
Contact
Contact details of BlueWave Marketing
Details
- HeadquarterTorhoutse Steenweg 246, 8200 Brugge, Belgium
Building great business stories.
Effortlessly get discovered, win projects and grow across 500+ services. Tell us what you do best, and we'll connect you with the right clients to help your agency grow.
For clients
- Explore
For providers
- How it works
- Pricing
- Get listed
Resources
- Blog
- Data Max
- Help & Support
Company
- About
- Contact
- Jobs
- 2026 © Sortlist -
- All rights reserved -
- Terms of Use -
- Privacy Policy
- - Data Processing Agreement
- - Manage your cookies