TBWA\Reputation cover
TBWA\Reputation logo

TBWA\Reputation

claimed-flag
Zaventem, België
TBWA\Reputation is an expert centre specialised in Public Relations , Public Affairs , Crisis Communication and Influencer Marketing . Each team member has their own specific background, interests and proven track record within various industries including food, beauty, health care, mobility, tech, entertainment, and more. We work for many national and international brands such as McDonald's, CBC, MSD, BaByliss, Cuisinart, Ortis, Kom Op Tegen Kanker, Volkswagen, INNO, Telenet Business, and many more.
6 mensen in hun team
Spreekt Nederlands, Frans, Engels
Sortlist lid sinds 2022
Opgericht in 2020
Nog geen reviewsWees de eerste om er een te schrijven


Diensten

5 diensten aangeboden door TBWA\Reputation

Naam van dienst
Niveau van ervaring

Gerelateerde beoordelingen
Vanaf

  • Beschrijving
    At TBWA, we are convinced that a brand’s reputation is crucial for the growth of our clients’ business. That’s why -when helping our clients to disrupt- we pay close attention to every stakeholder group that can make or break the reputation of our clients’ brands.
    Skills in Public Relations (PR) (6)
    CrisiscommunicatieEmployer BrandingPress RelatiesInterne CommunicatiePublic Relations (PR)Public Affairs

    Meer informatie over Public Relations (PR)


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Social media (7)
    Content StrategieEmployer BrandingB2B Influencer MarketingInstagram InfluencerContent creatiesocial media wedstrijdsocial media strategie

    Meer informatie over Social media


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.

    Skills in Branding & Positionering (2)
    Employer BrandingInterne Communicatie

    Meer informatie over Branding & Positionering


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.


    Meer informatie over Influencer Marketing


  • Beschrijving

    Geen beschrijving opgegeven voor deze service.


    Meer informatie over Marketing

Heb je een van die diensten nodig?

Vraag TBWA\Reputation om een offerte en krijg in korte tijd een antwoord.



Team

6 leden in TBWA\Reputation's team

Neem gemakkelijk contact op met TBWA\Reputation's team

Stuur ze een bericht en krijg snel een antwoord.



Reviews

Nog geen review voor TBWA\Reputation

Gewerkt met TBWA\Reputation?

Deel je ervaring met ons.

Schrijf een review

Contact

Contact gegevens van TBWA\Reputation

Details


  • HoofdkantoorExcelsiorlaan 75-77, Zaventem, Belgium